קראו לה מעיין, היא הייתה בת 25 באותה התקופה. היא לא הייתה כוסית במיוחד, אבל היא הייתה בחורה אלגנטית וגם סקסית. רגליים ארוכות וישרות, שדיים גדולים, מייק אפ איכותי. הגעתי אליה במונית ולא שיחררתי אותו, הייתי בטוחה שאני אאסוף את הכסף ואחזור הביתה. כאשר עליתי אליה היא אמרה שהכסף אצל החברה שלה וצריך לנסוע לשם. בזמן שהיא התארגנה, הלכתי לשירותים. כאשר יצאתי היא כבר הייתה לבושה עם מייק אף ובדיוק הייתה מסיימת עם הנעליים. התיישבתי כדי לקשור את השרוכים על הנעלים שלי. פתאום היא שמה את הרגל שלה על המגירה. היא לבשה חצאית קצרה ושום דבר מתחת. נכנסתי לשוק. היא הייתה המאהבת של הבוס שלי. היא ראתה את התגובה שלי, חייכה והורידה את הרגל מהמגירה.

ברכב התיישבנו במושב האחורי ועוד לפני שהרכב התחיל לנסוע היא פתחה את הרגליים שלה והתחילה לאונן. במקביל היא היא הסבירה לנהג לאן לנסוע, כל זה כאילו לא קרה שום דבר. אני אוהבת לעשות דברים משוגעים בסקס, לכן לקחתי את זה קלות. היא רוצה לאונן מולי? שתעשה את זה. אז היא התחילה לתשאל אותי על חדשות אחרונות, עניתי לה. הקול שלה היה רגיל, אפילו קצת קר. רק האודם על הלחיים שלה הסגיר את ההתרגשות שלה. מאוחר יותר היא הפסיקה את מה שהיא עשתה, לקחה את היד שלי והכניסה בין הרגליים שלה. יופי….מה כולם רוצים ממני? או שבגלל שאני משחקת את עצמי נימפומנית אני באמת כזאת? היה חם ורטוב בין הרגליים שלה. התחלתי ללטף בעדינות את הדגדגן שלה, אבל אחרי חמש דקות הגענו למקום.

בדירה שנכנסנו היה הרבה אנשים. מסיבה. אחרי שקיבלתי את הכסף החלטתי להישאר קצת. התחיל להחשיך, יצאתי למרפסת והדלקתי סיגריה. מעיין יצאה אחרי. היא נצמדה אלי ושמה את היד על התחת שלי. ביחד איתנו היה איזה בחורה, אבל זה ממש לא עצר אותה.

"בואי אלי" – הצעתי לה – "זה לא רחוק. עשר דקות הליכה"

"בסדר"

ברגע שהדלת נסגרה מאחרוינו, ישר ירדתי מולה על הברכיים, הכנסתי את הראש מתחת לחצאית שלה ומצאתי את הדגדגן שלה עם הלשון. היא צחקה

"אולי נתפשט לפחות?"

אבל תפסתי את התחת שלה חזק והכנסתי את הפנים עוד יותר בפנים. הוצתי את הלשון והכנסתי אותו כמה שיותר עמוק. היא הוציאה גניחה וירדה על הרצפה של המסדרון. היה טעם מדהים אצל הכוס המגולח שלה. גם הדגדגן שלה היה הרבה יותר מכל הבנות שעשיתי איתם סקס. הדגשתי את כל תשומת לב שלי עליו. היא גנחה יותר ויותר חזק, עד שפתאום היא לא צרחה

"תכניסי לפחות אצבע בפנים"

הכנסתי שתיים…והתחלתי לזיין אותה והמשכתי ללקק את הדגדגן שלה. בסופו של דבר היא גמרה עם צרחות משוגעות.

"תודה" – היא אמרה לי

"תמיד שמחה לעזור" – צחקתי

אחרי זה עברנו לחדר אמבטיה שתפנו את עצמינו ועברנו למיטה. הוצאתי דילדו וזיינתי אותה הרבה זמן. זה כל כך חרמן אותי שגמרתי ברגע שנגעתי בדגדגן שלי. אחרי זה היא ליקקה לי וזיינה אותי עם כף יד. היא לא אהבה סקס אנלי ואפילו לא הסכימה ללקק את החור האחורי שלי.

היא עזבה רק בבוקר, אבל זה היה המפגש האינטימי היחיד שלנו. לא היה לנו זמן להיפגש ואז היא עברה לעבוד בעיר אחרת.

קראו לה מעיין