זה קרה השנה כאשר הייתי בחופשה שלה. הייתי בבית מלון די יוקרתי עם הכל כלול. אני לא יכנס לפרטים של החופשה, אבל אני רוצה לספר על אבלין. פעם ראשונה ראיתי אותה בחדר אוכל כאשר היא ישבה מולי. היא ישר תפשה את תשומת הלב שלי עם "צניעות" שלה. המבטים שלה לכיווני היו די מגרים, הייתי אומר אפילו שהם מרמזות לסקס. הייתי מהופנט תוך רגע, כי בוא נסכים רובינו חולמים על איזה סטוץ נחמד בחופשה.

די מהר עברנו לחדר שלי, כאשר חזרתי מאמבטיה אבלין שכבה על המיטה על צד מעל הסדינים. זה היה ניראה כאליו היא נרדמה, אבל ברגע שהיא שמע שאני נכנסתי לחדר היא הסתובבה עלה הגב ונמתחה. הנשימה המהירה שלה הסגירה את הרצון שלה. הורדתי את החלוק שלי והתקרבתי באטיות למיטה. הפס הצר של האור ממנורת לילה פגע בדיוק על הפטמות הורודות של השדיים שלה. הצורה שלהם הייתה כל כך מפתה שזה היה מאוד קשה להתאפק מלהיצמד אליהם באותה שניה.

ירדתי לידה על הברכיים לידה, העברתי עם היד שלי בעדינות דרך כל הגוף שלה, כמו מישהו עיוור לומד מישהו חדש. עברתי על השדיים, נתתי נגיעה קטנה על הפטמות שלה, הרגשתי שהם כבר קשות. לא התעכבתי שם יותר מידי, המשכתי את דרכי על הגוף שלה. הבטן שלה התקבץ לשניה ואז השתחרר בגלל הנגיעה שלי. אבלין התנשמה קלות ואז פרשה את הרגליים שלה בהזמנה להמשך. הייתה לה תספורת לא רגילה שהייתה דומה לציפור השותה מהחור שלה. הרטבתי את האצבע ונגעתי בעדינות על הדגדגן שלה. עשיתי כמה תנועות סיבוביות עליו, הגוף שלה ענה ישר על זה, הרגשתי שהיא נרטבה יותר למטה. הרגשתי איך אבלין מנסה להאריך את הנאה מהנגיעות שלי. זה היה ניראה שעוד שניה אבלין תתפוצץ ותתנפל עלי בתשוקה.

זה היה מעניין לראות כמה זמן היא תצליח להחזיק, המשכתי ללטף את הכוס שלה ועם הלשון נגעתי בפטמה ואז עברתי לפטמה השניה, אז תפסתי אותו עם השפתיים. באותו הרגע הרגשתי זרם של תשוקה עוברת בגוף שלה, זאת הייתה הטיפה האחרונה, היא תפסה את הראש שלי ונתנה שלי נשיקה ארוכה וחושנית. התשוקה שלה הייתה ברמה כזאת שעוד שניה היא הייתה מתעלפת. ברגע זה היא הייתה דומה ללביאה. היא נהמה, צרחה, ניסתה לחבק אותי בכזה כוח שהיה ניראה שהיא רוצה למרוח את עצמה על הגוף שלי. הזרם של המיצים שלה רק התגבר ואני המשכתי לשחק איתה. אז היא לקחה את העניינים לידיים שלה או יותר מדוייק היא לקחה את הזין שלי בידיים שלה. היא כיוונה אותו לתוך החור שלה, הוא החליק לתוכה בקלות בגלל כל המיצים. "אלוהים, לא הרגשתי דבר כזה לעולם!" -היא צרחה -"אתה פשוט נס. אני מרגישה כמו ילדה קטנה שבפעם ראשונה הרגישה מה זה להיות אשה"

הייתי בטוח שבגלל שהרבה זמן לא היה לי סקס אני לא יוכל להחזיק הרבה זמן, לכן הייתי שמח שהבאתי אותה למצב שהיא הייתה בו כרגע. הזין שלי חקר את העומקים של מערה שלה.

-"אלוהים" – שוב פעם היא צרחה – "יש לך כזה גדול שכל הכוס שלי שורף, אני לא יכולה יותר"

היא הוציא את הזין שלי מהחור, הפילה אותי על המיטה והתיישבה מעלי. היא שוב פעם תפסה את הזין שלי והצמידה לחור השני שלה, הצר יותר. היא רכבה עלי כמו משוגעת ואני ניסיתי להחזיק כמה שיותר זמן, זה היה קשה מאוד. אז הרגשתי זרם חזק של נוזל על הגוף שלי. היא קיבלה אורגזמה חזקה ביותר והשפריצה על כל הגוף זה היה הסימן גם בשבילי והתחלתי למלאת את התחת שלה עם הזרע.

סקס בחופשה