עוד מאט יש לנו עם אשתי יום נישואין, אנחנו בזוגיות כבר 11 שנים. רצינו לחגוג ככה שנזכור להרבה זמן. אנחנו לא מזמן נכנסנו לתחום של חילופי זוגות, לכן אני מתקשר לזוג שפגשנו לא מזמן. קבענו להיפגש בשישי בערב. אני מחכה לערב, כבר קניתי הכל – יין ונשנושים, אני כבר מוכן לחגוג בכל הכוח. הגיעה הערב, פגשתי אותם ונסענו לאסוף את אשתי מעבודה.

מזג אוויר היה מושלם ו לא רצינו לחפש דירה דיסקרטית, החלטנו לנסוע לחפש מקום בטבע. מצאנו מקום שקט, הרחק מעיניים אנשים. פרשנו סוג של "שולחן". פרות, יין ועוד מספר נשנושים. אנחנו מדברים על מפגשים אינטימיים שלנו ועל זוגות שפגשנו בעבר. בקיצור משלימים את ההיכרות שלנו. מתחיל להחשיך, אנחנו מדליקים מדורה, שותים יין, אוכלים. כל כך כיף לנוח בטבע.

אלכס (ככה קראו לבחור) כבר היה מחבק את אשתי, הידיים שלו היו מתחת לחולצה חיפוש אחרי השדיים שלה. אני בחור ביישן, אבל כאשר אני רואה דבר כזה אני לוקח את אשתו של אלכס ועושה את אותו הדבר. אני מצוא את השדיים הקטנים שלה, הפטמות שלה עומדות. אני מתחיל להוריד את היד שלי למטה, כאשר הגעתי כמעט למשולש שלה היא עצרה אותי. "היום אסור" – היא אומרת לי.

אחרי ששיחקתי ים השדיים שלה קצת, החלטתי ללכת לשירותים. אחרי שחזרתי גיליתי שאלכס לקח את אשתי לרכב ומאיה (אשתו של אלכס) הלכה לכיוון אחר לתוך השיחים. עמדתי שם ולא ידעתי מה לעשות. החלטתי ללכת לרכב, אבל לפני זה למצוא את מאיה. אחרי דקה לא מצאתי אותה והלכתי לרכב.

רכב שלהם היה ג'יף גדול, אני נכנס למושב האחורי ורואה תמונה מגניבה מאוד. אשתי שוכבת על מושב הקדמי, חצי ערומה ועם מכנסיים למטה. אלכס היה מעליה, גם המכנס שלו היה למטה והזין שלו באיטיות נכנס לתוך הכוס של אשתי. הוא נכנס עמוק ואשתי גונחת חזק. כאשר אני רואה את זה אני מבין שנשאר רק דבר אחד ברור לעשות. אני מוריד את המכנסיים שלי, מוציא את הזין ומכניס אותו לתוך הפה של אשתי. היא מוצצת את הזין שלי בזמן שזין עבה חודר לתוכה. אלכס מזיין אותה טוב, הוא שולט לגמרי בתהליך. משנה את הקצב ועומק חדירה. אני רואה שהוא הולך לגמור, הוא עוצר לשניה ואז ממשיך לזיין אותה.

אני לא מצליח לעשות ככה, גומר לתוך הפה של אשתי ויוצא מהרכב כדי לא להפריע. שוב פעם מחפש את מאיה. חשוך ולא רואים שום דבר. אני שותה קצת יין ואז הדלת של הרכב נפתח. אני רואה את אלכס מוציא את הזין מכוס של אשתי וגומר לה על הבטן. מאיה יוצאת מהשיחים דקה אחרי זה ובלי להגיד מילה נכנסת לרכב.

אחרי שאנחנו מגיעים הביצה אנחנו מבטיחים להתקשר, גם הם הבטיחו שיתקשרו. אבל הם לא ענו יותר וגם לא התקשרו אלינו יותר. לא נורה, הרפתקאות שלנו נמשכו עם זוגות אחרות.

יום נישואין