שמי אבלין , אני בת 23 וכרגע אני גרה עם אבא חורג שלי, איך זה קרא?
ההורים שלי היו בזוגיות מאוד טובה בהתחלה, יום אחד הוא איבד את העבודה שלו, היה לו קשה למצוא עבודה חדשה בעיר הקטנה שלנו, הוא התחיל לשתות ונהפך להיות אלים. אמא ניסתה לעזור לו,לדבר איתו שום דבר לא עזר,היא גם הגישה תלונות למשטרה,אבל שם לא התייחסו. לכן היא פשוט תפסה אותי וברחה לחו"ל,שם היא מצא את האבא החורג שלי, לפני כחודשיים אמא שלי נהרגה בתאונת דרכים, כך נשארתי עם אבי החורג.

את המוות של אמא לקחתי מאוד קשה , אבל זה היה ניראה שאבי החורג קיבל את זה קל. הוא ניסע לתמוך ולעזור לי לעבור את זה. אבל רק הייתה מתעצבנת עליו יותר בגלל שחשבתי שלא אכפת לו מהמוות של אמא. יום אחד הוא חזר שיכור מוות, כוחות שלו עזבו בכניסה לדירה, הוא נפל, הקיא על עצמו ונרדם . זה עצבן אותי נוראה, איך הוא מעז להשתכר בזמן כזה. התחלתי לסחוב אותו עד לאמבטיה, הוא התעורר והתחיל לבכות ולדבר דרך שיכרות. הוא דיבר על איך קשה לו ואיך הוא אהב את אמא שלי. זה היו מילים שהוא החזיק בפנים ,הבנתי עד כמה אני מפגרת. כל הזמן הזה הוא העמיד פנים שהוא חזק כדי לעזור לי לעבור את זה.

שחבתי אותו עד האמבטיה , הפשטתי אותו ופתחתי מים. התחלתי לשטוף את גוף שלו מקיא. הוא שכב על הגב לכן ראיתי את האיבר מין שלו, היה לי כבר סקס בעבר ,אבל לא ראיתי גודל כזה. אני לא יודעת מה קרה לי , ירדתי עם היד לזין שלו והתחלתי לאונן. הוא שוב פעם התעורר והתחיל לחזור על שם של האמא. ירדתי עם הראש למטה והתחלתי למצוץ לו, שיחקתי עם הלשון עם ראש של הזין,ניסיתי לבלוע עד הסוף , שיחקתי עם יד באשכים שלו, אחרי בארך עשר דקות הוא גמר לי בפה. סיימתי לשטוף אותו , ייבשתי אותו עם מגבת, הלבשתי בתחתונים חדשים ואשכבתי אותו על המיטה.

בבוקר הוא לא זכר מה קרה,התנצל שהוא השתכר והבטיח שזה לא יקרה שוב פעם. אני מאמינה לו,כי אני יעזור לו לעבור את זה,אני יודעת עכשיו שגם לו מאוד קשה.

החיים שלי עם אבא חורג