אנחנו יושבים במטבח ושותים יין. אתה מנשק אותי בתשוקה. משכיב על השולחן. ממשיך לנשק אותי יותר ויותר למטה. אתה מוצץ את השדיים שלי ונושך את הפטמות. יורד יותר למטה אל הבטן ופותח את הרגליים, מעביר עם הלשון על הברך. מנשק את הירכיים. זרקתי את הראש שלי לאחור,  כל כך נעים. הלשון שלך כל רגע קרוב יותר לניקודה רגישה ביותר שלי. כל רגע יותר ויותר נעים לי. אני כל כך חרמנית. סוף סוף אתה מוצא את החור המתוק שלי. אתה מלקק מסביב לתחתונים שלי ואז על התחתונים שלי. במיוחד אתה עוצר באיזור הדגדנן. הכוס שלי נרטב, זה מאוד נעים. אני מחזיקה את הראש שלך ולא רוצה שתעצור. הידיים שלך מעסות את הירכיים שלי. אני כבר רוצה שתכניס לי. אתה מזיז את התחתונים לצעד ומעביר עם הלשון על השפתיים. זה גורם לי לגנוח חזק. אני מרגישה גל של חום עובר דרך כל הגוף שלי. הלשון גולש בין השפתיים אל הדגדגן. היד שלי הראש ואני מצמידה אותך כמה שיותר, זה כל כך נעים. אתה מתחיל למצוץ את הדגדגן שלי. עוד כמה שניות ואני הולכת לגמור. אתה נושך אותו. כן, עוד קצת. אתה מלקק אותו עם הלשון. האצבע שלך מלטף את הכוס שלי בתנועות סיבוביות. כל המיצים שלי מרוחים על הפנים שלך. אני גומרת. אתה הוסף את הכל.
אני רוצה שתזיין אותי עם הזין הענק שלך. אבל הוא חם ויבש. אני לוקחת אותו ביד ומלקקת אותו בעדינות. לכל האורך. אני אלקק את הראש ואקח אותו לתוך הפה. השפתיים החמות שלי מלטפות את הזין שלך.
-"כן מתוקה, עוד!"
אני מלטפת את הזין שלך בעדינות. לשון מלקק את הראש. היד השניה שלי מלטפת את הבטן. אני מעבירה עם הלשון לכל האורך ואז אני בולעת את הזין לכל האורך ומתחילה לזיין את הגרון שלי. אני מרגישה שאתה הולך לגמור. אני מתחילה ללקק את הזין ואז יורדת אל הביצים ומתחילה למצוץ  אותם. אז אני שוב פעם מתחילה ללקק את הזין. אני מרים אותי, מקפל על השולחן ואז מכניס בכל הכוח לתוך הכוס שלי. אתה תופס אותי בירכיים ומתחיל לזיין אותי בכוח. אם כל תנועה הזין שלך חודר עמוק. כל כך רטוב, הזין גולש פנים. כן, תמשיך. זה כל כך טוב. אתה מוציא את הזין נותן כמה סטירות איתו על הדגדגן ואז מכניס שוב פעם.
כמה רגעים אחרי זה אתה מצמיד את הזין אל התחת שלי. אני עוזרת לך עם היד. בדחיפות עדינות אתה מנסה להחדיר אותו. זה קצת כואב, אבל לאט לאט הזין חודר פנימה. החרמנות שלי משתיקה את הכאב. תמשיך, על תעצור, זה כל כך נעים. אתה מתחיל לזיין אותי חזק. הגוף שלי רועד מהנאה. התחת שלי אוהבת להיפתח לזין שלך. אתה נותן לי סטירה על תחת ואז אתה לוקח את השיכר לי ומתחיל להגביר את הקצב. אני גומרת ואז אתה מוציא את הזין שלך מהתחת. אני יודעת מה זה אומר וישר מסתובבת ויורדת למטה. אתה גומר ישר על הלשון שלי. מפגש אינטימי מוצלח.

במטבח